Kapat

Deadpool 2 Final Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa
Videolar Deadpool 2 Final Fragmanı Yayınlandı!

Mart ayında gösterime girecek olan Deadpool 2’nin final fragmanı yayınlandı.

Deadpool 2’nin merakla beklenen son fragmanı sonunda yayınlandı. Filmin fragmanı izlediğiniz zaman yapımcıların Deadpool markası için kesenin ağzını açtığını görmemiz mümkün olacak. Diğer yandan Avengers:Infinity War‘ın baş kötüsü Thanos’a ve DC’nin karanlık kahramanı Batman’a gönderme yapan Wade Wilson, filmde daha çok yere laf atacak gibi görünüyor.

Önümüzde ay gösterime girecek olan filmde gizli bir karakterinde sonradan ortaya çıkacağı bilgisi elde edildi.

Kahramanlık işlerini ve gündelik hayatını devam ettiren karakterimizin bütün düzeni gelecekten gelen Cable ile sarsılacak. Kendisi gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşinde. Bu sefer oldukça belalı bir düşman ile karşı karşıya gelecek olan Deadpool, kurtulmak için adeta eleme yaptığı X-Force isimli süper güçleri olan ekipten destek alacak.

David Leitch tarafından yönetilen filmde Ryan Reynolds Deadpool Josh Brolin ise Cable olarak karşımızda olacak. Deadpool 2, 18 Mayıs tarihinde sinemada gösterime girecek.

Deadpool 2’nin fragmanıyla başbaşa bırakalım sizleri. 🙂

Siz Deadpool 2 Final Fragmanını nasıl buldunuz? Lütfen yorum olarak aşağı kısıma bırakınız. Yorumlarınız bizim için çok değerli 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.