Yeni Makaleler
Anasayfa / Telif Hakkı

Telif Hakkı

Sitemizde, yayınlanan içeriğin telif haklarının (resmi olarak) size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz konu ile ilgili olarak bizimle (telif hakkının sizde olduğunu beyan eden belgeler ile) iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 7 iş günü içinde incelenip kaldırılacaktır.

Konu ile ilgili bize ulaşabileceğiniz e-mail adresimiz: bilgiverelim1@gmail.com yada info@bilgiverelim.com

Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemini prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir.

http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 ila 7 İş Günü İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir.

İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen iletişim İçin bilgiverelim1@gmail.com yada info@bilgiverelim.com adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

Bu alanda yer alan bilgilendirmeyi dikkatle okumanızı rica ediyor ve kabul etmemeniz halinde sitemizi ziyaret etmemenizi tavsiye ediyoruz. Sitemiz ziyaretçileri, Bilgiverelim.com’u ziyaret etmeleri halin de sitede belirtilen Telif Hakkı ve Hakkımızda yer alan tüm alanları okuduğunu, anladığını ve bu doğrultuda kabul ettiğini taahhüt eder.


DMCA.com Protection Status