Kapat

Google Harita’dan Kullanıcılarına Büyük Sürpriz!

Anasayfa
Mobil Google Harita’dan Kullanıcılarına Büyük Sürpriz!

Google Hairtalar yerel etkin yerlerde fotoğraf yüklemeniz halinde çeşitli hediyeleri kullanıcılarına sunacak.

Google, Haritalar uygulaması için getirdiği promosyon ile kullanıcı sayısını arttırmayı hedefliyor. Ücretsiz hediyeler sistemi ile kullanıcılara çeşitli imkanlar sunan Google, bu konuda ne kadar başarılı olacak? Sistem nasıl işleyecek?

Google Haritalar, yerel etkin bölgelerde yeterince fotoğraf yüklemeniz halinde, size indirimli dijital film kiralamadan, 3 ücretsiz Google Play Müzik içeriğine kadar çeşitli ödüller kazanma şansı sunacak.

 

Google Haritalar, indirimli sinema biletlerini vermek için Atom Tickets ile ortaklı kurmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar istenilenleri yerine getirdiği takdirde tiyatro biletlerinde 5 dolara kadar indirim kazanacaklar. Sınırlı bir süre için uygulamaya sunulan hizmet 3 Haziran’a kadar sürecek.

Şanslı kişilerin, ödülü aldıkları kesinleştikten sonra Atom Tickets uygulamasını yüklemeleri ve promosyon kodunu girmeleri isteniyor. Şu anlık uygulama henüz ülkemizde aktif durumda değil fakat büyük bir ilgi ile karşılanması halinde Google, uygulamayı uluslararası olarak hizmete koymayı düşünebilir.

0 0 2 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.