Yeni Makaleler
Anasayfa / Teknoloji / Excalibur G900 İnceleme

Excalibur G900 İnceleme

Özetle

Sonuç olarak değerlendirecek olursak Excalibur G900’ün, gerçekten oldukça yüksek performans sunan ve kaslı donanım bileşenlerini üzerinde bulunduran bir laptop olduğundan söz edebiliriz. Günümüz ve önümüzdeki dönem AAA oyunlarda oyuncuları kendinden memnun bırakacağını düşünüyoruz. Elbette güçlü yapısıyla bu dizüstü bilgisayarda oyunların yanı sıra yine yüksek performans gerektiren uygulamalarda da iyi sonuçlar alacaksınız.

Peki, Excalibur G900’ün fiyatı ne kadar?

Excalibur G900, farklı donanım bileşenlerine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Elimizdeki konfigürasyona sahip modelin fiyatı 25 bin TL dolaylarında. Ancak isterseniz bu konfigürasyon üzerinde, satın alım aşamasında oynayabilir, işletim sistemini, RAM ve depolama alanını kendinize göre konfigüre edebilirsiniz. Bu noktada genel olarak Excalibur G900’ün 12 bin TL fiyatlardan başladığını da söyleyebiliriz.

Bu arada bu model için olduğu kadar tüm Excalibur modelleri için önemli bir bilgi: Casper, Excalibur dizüstü bilgisayar sahibi olan tüm müşterilerine garanti süresince yerinde servis imkanı tanıyor. Yani diyelim ki Excalibur G900 veya diğer bir model sahibisiniz ve bir şekilde bozuldu; Casper’ı arıyorsunuz, teknik servis ayağınıza geliyor, yerinde servis hizmetini veriyor, laptop’ı onarıyor ve gidiyor. Bu oldukça önemli bir hizmet doğrusu. Bir diğer önemli detay ise, şirketin bu ürünlere ömür boyu bakım garantisi veriyor olması. Bu anlamda kafanız rahat olacak diyebiliriz.

Donanım İncelemesi

Hız - 72%
Kompakt ve şık tasarım - 51%
Üst seviye performans - 82%

68%

80

User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Hakkında bilgiverelim